Monthly Archives: Temmuz 2019

HABERLER

 

 

Ekoloji Kolektifi tarafından 3-4 Ağustos 2019 tarihleri arasında Ankara'da düzenlediği Ekolojik Haklar Ve Stratejik Plan Hazırlama Çalıştayı'na Dernek Başkanı Doç. Dr. Sezai Özçelik katılım sağladı.

Ekoloji Kolektifi tarafından 3-4 Ağustos 2019 tarihleri arasında Ankara’da düzenlediği Ekolojik Haklar Ve Stratejik Plan Hazırlama Çalıştayı’na Dernek Başkanı Doç. Dr. Sezai Özçelik katılım sağladı.

 http://ekolojikolektifi.org/portfolio/ekolojik-haklar-ve-stratejik-plan-hazirlama-calistayi

Avrupa Birliği Sivil Düşün Programı'nın 30 Temmuz 2019, Salı günü Ankara’da gerçekleştireceği Bilgilendirme Toplantısı katılım Doç. Dr. Sezai Özçelik

Avrupa Birliği Sivil Düşün Programı’nın 30 Temmuz 2019, Salı günü Ankara’da gerçekleştireceği Bilgilendirme Toplantısı katılım Doç. Dr. Sezai Özçelik ile Derneğimiz adına sağlandı.

Avrupa Birliği Sivil Düşün Programı'nın 30 Temmuz 2019, Salı günü Ankara’da gerçekleştireceği Bilgilendirme Toplantısına katılım.

Avrupa Birliği Sivil Düşün Programı’nın 30 Temmuz 2019, Salı günü Ankara’da gerçekleştireceği Bilgilendirme Toplantısına katılım Doç. Dr. Sezai Özçelik. Holiday INN Kavaklıdere’de sağlandı.

– Avrupa Birliği Sivil Düşün Programı, 30 Temmuz 2019 tarihinde Ankara’da Bilgilendirme Toplantısı düzenledi. Toplantıya Çankırı’yı temsilen Çankırı Sivil Toplum Derneği katıldı.

SD Bilgilendirme Toplantısı-Temmuz 2019

http://sivildusun.net/sivil-dusun-bilgilendirme-toplantisi/

– Avrupa Birliği Başkanlığı tarafından yürütülen Sivil Toplum Destek Programı kapsamında 29 Temmmuz 2019 tarihinde Ankara HiltonSA’da gerçekleştirilecek olan Sivil Toplum Destek Programı Üçüncü Dönemi (CSSP-III) Bilgilendirme Toplantısına derneğimiz katılım sağlamıştır.

STDP

Sivil Toplum Destek Programı Üçüncü Dönemi Bilgilendirme Toplantısı Katılım

http://siviltoplumsektoru.org/sivil-toplum-destek-programi-ucuncu-donem-hibe-programi-cssp-iii-teklif-cagrisi-2/

Toplantı gündemi için CSSP-III Infoday Gundem Ankara

– Çankırı Sivil Toplum Derneği Temmuz 2019 itibari ile Akdeniz Gençlik Derneği, hak temelli çalışmalar yapan sivil toplum örgütlerinin, aktivistlerin ve kamu kurumlarının bir araya gelmesi ve  deneyim paylaşımıyla birlikte yeni işbirliği alanları yaratmak üzere oluşturduğu HAK TEMELLİ ÇALIŞMALAR AĞI üyesi olmuştur.

http://www.stgm.org.tr/tr/icerik/detay/akdeniz-genclik-dernegi-hak-temelli-calismalar-ortaklik-agina-davet-ediyor

07 ŞUBAT 2019

TÜSEV’in Yasal Çalışmalar program alanı altında yürüttüğü, Avrupa Birliği tarafından finanse edilen Sivil Toplum için Elverişli Ortamın İzlenmesi ve Geliştirilmesi Projesi kapsamında düzenlediği Dernekler için Yasal ve Mali Mevzuat Atölyesi’nin ikincisi 7 Şubat 2019 tarihinde Ankara’da gerçekleşti. Atölyeye, Ankara ve İç Anadolu Bölgesi’nde faaliyet gösteren 23 dernek temsilcisi katıldı. Atölye kapsamında, İstanbul Bilgi Üniversitesi Hukuk Fakültesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Ulaş Karan örgütlenme özgürlüğüne ilişkin uluslararası standartlar, dernekleri ilgilendiren yasal ve mali mevzuat hakkında bilgi paylaşımında bulundu.

https://siviltoplum-kamu.org/tr/projeden-haberler/dernekler-icin-yasal-ve-mali-mevzuat-atolyesi-ankarada-gerceklesti/

TÜSEV’in Yasal Çalışmalar program alanı altında yürüttüğü Proje kapsamında düzenlediği Dernekler için Yasal ve Mali Mevzuat Atölyesi’nin ikincisi 7 Şubat 2019 tarihinde Ankara’da gerçekleşti.

TÜSEV’in Yasal Çalışmalar program alanı altında yürüttüğü Proje kapsamında düzenlediği Dernekler için Yasal ve Mali Mevzuat Atölyesi’nin ikincisi 7 Şubat 2019 tarihinde Ankara’da gerçekleşti.

Avrupa Birliği – Türkiye mali işbirliği kapsamında finanse edilen ve Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından yürütülmekte olan “İklim Değişikliği Alanında Ortak Çabaların Desteklenmesi Projesi (İklimİN)”kapsamında 26-27-28 Mart 2019 tarihlerinde Sinop Vira Otel’de üç gün süreli eğitime  Çankırı Sivil Toplum Derneği adına Doç. Dr. Sezai Özçelik katılım sağlamıştır.

IKLIMIN PROJESI KATILIM Avrupa Birliği – Türkiye mali işbirliği kapsamında finanse edilen ve Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından yürütülmekte olan “İklim Değişikliği Alanında Ortak Çabaların Desteklenmesi Projesi (İklimİN)”kapsamında 26-27-28 Mart 2019 tarihlerinde Sinop Vira Otel’de üç gün süreli eğitime Çankırı Sivil Toplum Derneği adına Doç. Dr. Sezai Özçelik katılım sağlamıştır.

IklimIN projesi websitesinde haber için

http://www.iklimin.org/iklim-degisikligi-egitimi-sinopta-gerceklesti/

Toplantı gündemi için GÜNDEM_-_IklimIN_Sinop_Egitimi_Gündem_26-28_Mart_2019_EIDK (1)

Eğitim süresince; İklim Değişikliğinin Bilimsel Temelleri, İklim Değişikliğinin Ekolojik Sitemlerdeki Yeri, Türkiye’nin İklim Politikası, Enerji Politikalarının İklim Değişikliği ile Mücadeledeki Yeri, İklim Mücadelesinde Ekonomik, Sosyal ve Ekolojik Adalet ve İklim Değişikliği ile Mücadelede Gençliğin Sorumluluğu konuları hakkında katılımcılara detaylı bilgi sağlandı.

29-30 Kasım 2018 tarihlerinde Ankara’da düzenlenecek olan Kamu-STK İşbirliği Projesi Sivil Toplum Günleri’ne Çankırı Sivil Toplum Derneği adına Doç. Dr. Sezai Özçelik Çankırı’daki sivil toplum alanında çalışan kamu kurum ve STK temsilcileri ile birlikte katılmıştır.

KAMU STK ISBIRLIGI ANKARA TOPLANTI 29-30 Kasım 2018 tarihlerinde Ankara’da düzenlenecek olan Kamu-STK İşbirliği Projesi Sivil Toplum Günleri’ne Çankırı Sivil Toplum Derneği adına Doç. Dr. Sezai Özçelik Çankırı’daki sivil toplum alanında çalışan kamu kurum ve STK temsilcileri ile birlikte katılmıştır.

Kamu-STK İş Birliği Projesi, Ankara Sivil Toplum Günleri, 29-30 Kasım 2018 tarihinde düzenlendi

Kamu-STK İş Birliği Projesi, Ankara Sivil Toplum Günleri, 29-30 Kasım 2018 tarihinde düzenlendi

KAMU STK EGITIM

KAMU STK AYAKTA

KAMU STK PROTOKOL

KAMU STK ADO

 

encontrar diagnóstico